Profil KAPELUSZOWY3M 300CM

Nowy produkt

Cena na telefon!


Proszę o cenę na SMS


Zawsze promocyjne ceny!


Więcej informacji

podana CENA za 3mb.

Szkieletem dla okładziny z płyt gipsowo-kartonowych jest odpowiednio dobrany profil kapeluszowy, przeznaczony do ściśle tego rodzaju prac budowlanych. Omawiane rozwiązania, dostępne w konkurencyjnych cenach, w naszym sklepie internetowym, znacząco ułatwiają montaż gipsowych oraz kartonowych do powierzchni ścian działowych, sufitów podwieszanych lub stropów.

Możliwa jest ponadto instalacja takich profili, z wysokogatunkowej stali ocynkowanej, do więźby działowej. Ścienny profil kapeluszowy o właściwościach antykorozyjnych, proponujemy w wersji trzymetrowej, przytwierdza się go do wybranej powierzchni kołkami rozporowymi. Sufity łukowe oraz modułowe to następne miejsca zastosowania polecanych stalowych profili z ocynkiem, wykończonych z dbałością, o najdrobniejsze detale.

Profesjonalne i zgodne z przeznaczeniem zastosowanie profili w wersjach kapeluszowych, pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo oraz stabilność całego systemu okładzinowego, jak również na jego walory estetyczne i wizualne, co zachęca do ich stosowania.

Opinie

Napisz opinię

Profil KAPELUSZOWY3M 300CM

Profil KAPELUSZOWY3M 300CM

Zadzwoń!
Whatsapp
Messenger