Chemia Budowlana

Zaprawy klejowe, gładzie, gipsy, cement, to podstawa materiałów budowlanych. Wybieramy tylko najlepsze jakościowo produkty, które spełniają oczekiwania Klientów. Fachowo doradzimy jaki wybrać produkt do danej pracy. Nasz skład budowlany dba o bezpieczne i trwałe magazynowanie.

Zaprawy klejowe, gładzie, gipsy, cement, to podstawa materiałów budowlanych. Wybieramy tylko najlepsze jakościowo produkty, które spełniają oczekiwania Klientów. Fachowo doradzimy jaki wybrać produkt do danej pracy. Nasz skład budowlany dba o bezpieczne i trwałe magazynowanie.

Więcej

Chemia Budowlana Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
 • Wysokiej jakości piana pistoletowa, cechująca się najwyższą wydajnością - do 65 l oraz niskim przyrostem. Produkt posiada certyfikat potwierdzający izolacyjność akustyczną do 61 dB.

 • Innowacyjna piana wężykowa o cechach piany pistoletowej i bardzo wysokiej wydajności. Dostępna w szerokiej gamie pojemności, umożliwia aplikację w każdej pozycji puszki.

 • Nazwa produktu: Cement CEM-II / B-V 32,5R KREISEL Opakowanie: 25 kg Średnie zużycie: w zależności od zastosowania Zastosowanie: do wykonywania zapraw tynkarskich, murarskich, jastrychów

 • Cementowa, tiksotropowa zaprawa klejąca o wysokich parametrach i wysokiej przyczepności, do klejenia płytek ceramicznych i gresowych.

 • Zalecany do wykonywania gładzi gipsowych na ścianach i sufitach. Siła wiązań międzykrystalicznych w gipsie została zwiększona poprzez dodatek nowoczesnych polimerów – redyspergowalnych żywic proszkowych. Wypełnia niewielkie ubytki na ścianach i sufitach – może być używany do naprawiania powierzchni przed wykonaniem gładzi.

 • Tynk Maszynowy Super Lekki przeznaczony jest do wykonywania wypraw tynkarskich na ścianach i sufitach, w pomieszczeniach o normalnej wilgotności powietrza, również w kuchniach i łazienkach.

 • Gips Szpachlowy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, oraz do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. 

 • Gotowa do rozrobienia, szybko wiążąca obrzutka do wykonywania zwiększającej przyczepność warstwy pośredniej pomiędzy materiałem konstrukcyjnym podłoża i wykonywanymi na niej tynkami. Jako obrzutka do tworzenia warstwy zwiększającej przyczepność przed naniesieniem tynku.

 • Fabrycznie przygotowana, sucha, lekka mieszanka tynkarska do wykonywania jednowarstwowych tynków gipsowych wewnątrz pomieszczeń, nanoszona przy pomocy agregatu tynkarskiego. Łatwa i szybka w obróbce, o podwyższonej wydajności, dająca gładką powierzchnię, wysokiej jakości.

 • Cement uniwersalny o podwyższonej urabialności i przyczepności do podłoża, doskonały do prac ogólnobudowlanych.

 • Drobnoziarnisty, cementowo-wapienny tynk maszynowy do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

 • Wapno hydratyzowane produkowane przez Z. W. HYDRAT wytwarzane jest na bazie jednego z najlepszych w kraju złóż kamienia wapiennego jakim jest dewońskie Gór Świętokrzyskich.Wyróżnia się wysoką wydajnością oraz śnieżnobiałym kolorem.

Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Zadzwoń!
Whatsapp
Messenger